В Україні знову дорожчає бензин і дизпаливо

Поділитися:

Роздрібні оператори автозаправних станцій 16 квітня різко підняли ціни на солярку і бензин. Різниця з попередньою ціною склала від 10 до 90 копійок на кожному літрі. Такі дані оприлюднили в «Консалтинговій групі «А-95».

Різниця в ціні залежала від конкретної мережі. Так, «Укр-Петроль» підняла ціну на дизельне паливо на 70 копійок, а на різні види бензину — від 60 копійок. А мережа «Татнафта-АЗС-Україна» підняла ціни на 72-90 копійок.

Тим часом відомо, що існує меморандум, підписаний Кабміном і Нафтогазовою асоціацією, згідно з яким великі мережі не будуть підіймати ціни.

Раніше повідомлялося, що після карантину на українців чекає стрибок цін на паливо. На сьогодні експерти впевнені, що це буде мінімум 10-15%. Головна причина цього — зростання цін у 2020 році, причому не тільки в Україні, а й у світі в цілому.

Також ми писали й про те, що свій прогноз на ціни на паливо видали в уряді. Слід зазначити, що Мінекономрозвитку разом з Нафтогазовою асоціацією України, яка представляє інтереси найбільших гравців ринку, підписали спеціальний меморандум. Він повинен об’єднати зусилля відомств, щоб створити цінову стабільність на ринку нафтопродуктів.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
7 Травня 2021 року - 16:22
На цей момент в ситуації, що склалася, звинувачують Пенсійний фонд,...
7 Травня 2021 року - 15:21
Щороку країна втрачає не менше 24 млрд гривень, які мали...
7 Травня 2021 року - 12:55
Сумська область - єдина територія країни, яка все ще дотримується...
7 Травня 2021 року - 8:28
Премія імені видатного українського академіка Бориса Патона буде вручатися на...