В Україні розгорнуть виробництво БПЛА Bayraktar

Поділитися:

В Україні хочуть розгорнути виробництво турецьких безпілотників Bayraktar. Це може статися у найближчі місяці.

Вже є плани про створення заводу, який вироблятиме безпілотники. Про такі наміри розповів ЗМІ український посол у Туреччині Василь Боднар.

За його словами, недавно між українським оборонним відомством та компанією Baykar було підписано меморандум, згідно з яким в Україні буде відкрито центр розвитку і ремонту цих літальних апаратів, навчальний центр, збудовано завод з виробництва БПЛА.

Посадовець розповів, що вже тривають роботи щодо виділення відповідної земельної ділянки для подальшого спорудження центру збереження і ремонту, щодо створення виробничих потужностей і започаткування виробництва БПЛА в Україні.

«Я не скажу конкретних часових рамок… але, насправді, роботи ідуть досить швидкими темпами і це точно не роки, а місяці», – сказав посол.

Це буде повномасштабне виробництво безпілотників як для армії України, так і для поставок на ринки третіх країн. Мовляв, байрактари зацікавили багато країн і вже є попередні договори з деякими державами.

Раніше ми повідомляли, що Україна закупить у Туреччини нову партію безпілотників.

Нагадаємо, що Туреччина буде співпрацювати з Україною в галузі виробництва безпілотників. Зокрема, турецький виробник безпілотників компанія Baykar планує вкласти свої інвестиції в будівництво такого центру на території України.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ