В Україні розгорнуть виробництво БПЛА Bayraktar

Поділитися:

В Україні хочуть розгорнути виробництво турецьких безпілотників Bayraktar. Це може статися у найближчі місяці.

Вже є плани про створення заводу, який вироблятиме безпілотники. Про такі наміри розповів ЗМІ український посол у Туреччині Василь Боднар.

За його словами, недавно між українським оборонним відомством та компанією Baykar було підписано меморандум, згідно з яким в Україні буде відкрито центр розвитку і ремонту цих літальних апаратів, навчальний центр, збудовано завод з виробництва БПЛА.

Посадовець розповів, що вже тривають роботи щодо виділення відповідної земельної ділянки для подальшого спорудження центру збереження і ремонту, щодо створення виробничих потужностей і започаткування виробництва БПЛА в Україні.

«Я не скажу конкретних часових рамок… але, насправді, роботи ідуть досить швидкими темпами і це точно не роки, а місяці», – сказав посол.

Це буде повномасштабне виробництво безпілотників як для армії України, так і для поставок на ринки третіх країн. Мовляв, байрактари зацікавили багато країн і вже є попередні договори з деякими державами.

Раніше ми повідомляли, що Україна закупить у Туреччини нову партію безпілотників.

Нагадаємо, що Туреччина буде співпрацювати з Україною в галузі виробництва безпілотників. Зокрема, турецький виробник безпілотників компанія Baykar планує вкласти свої інвестиції в будівництво такого центру на території України.

Читайте також
11 Червня 2024 року - 11:48
Ринок праці у травні нагадував безлюдну пустелю: кількість шукачів та...
6 Червня 2024 року - 12:36
Кадровий дефіцит в Україні стає серйозною загрозою для економіки в...
31 Травня 2024 року - 17:54
Як повідомляє Reuters, кількість українців, які живуть у бідності, зросла...
31 Травня 2024 року - 14:42
28 травня на території МВЦ в м. Києві за підтримки...