Українцям підвищують тарифи

Поділитися:

За інформацією Держстату, за послуги ЖКГ у 2020 році українцям нарахували майже 8 млрд гривень, при цьому в 2019 році ця сума становила всього 4,4 млрд гривень.

Про це заявили в соцмережах представники Житлового союзу України.

«Спасибі, пане президенте. Спасибі величезне, що напівпровідники і легалізація марихуани для вас важливіші, ніж захист українців від тарифного грабежу », – зазначено в повідомленні.

Таким чином, всього за рік послуги ЖКГ подорожчали в 1,8 раза. Також в Житловому союзі акцентують увагу на тому, що з відкриттям ринку газу тарифи знову зростуть. При тому, що в жовтні ціна на поставку газу знову зросте, а тарифи на опалення знову будуть переглянуті. Відомо, що з 1 січня 2021 року ціна на воду теж виросте.

Нагадаємо, що НКРЕКП на засіданні в суботу, 1 серпня, прийняла рішення про зниження «зеленого» тарифу на електроенергію.

«Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, повідомляє, що 1 серпня 2020 відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому було прийнято рішення прийняти постанову НКРЕКП« Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію та надбавки до « зеленого »тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва для суб’єктів господарювання» (з 01 серпня 2020 року) », – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що за підсумками 2019 року в водойми України було викинуто 5 708 тонн фосфатів. Лише комунальні підприємства внесли свою лепту на 5 354 тонн.

За даними Державного агентства водних ресурсів на другому місці забруднювачів значиться промисловість – 319,5 тонни.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
17 Вересня 2021 року - 10:28
Зараз обговорюється будівництво нового СІЗО під Києвом
17 Вересня 2021 року - 10:13
Найближчим часом частина територій України знову розподілиться в «жовту» зону...
17 Вересня 2021 року - 9:44
Їх майже неможливо підробити
17 Вересня 2021 року - 9:28
Громадяни зможуть отримати кошти для відкриття власної справи