У березні обсяги виробництва в сільському господарстві зменшилися на 5,2%

Поділитися:

У березні поточного року в сільському господарстві впав рівень виробництва. Падіння становить понад 5%.

При цьому карантин призвів до зменшення експорту м’яса птиці та яєць. Такі дані в середу, 13 травня, опублікувало Міністерство розвитку економіки і торгівлі.

Так, за даними економічного відомства, в сільському господарстві в березні відбулося зменшення обсягів виробництва на 5,2%. З огляду на сезонний характер виробництва рослинницької продукції, з січня до травня валова продукція сільського господарства формується виключно за рахунок виробництва продукції тваринництва.

У міністерстві також відзначили, що введення безпрецедентних карантинних заходів, зокрема в країнах-торговельних партнерах, відбилося на істотному зменшенні експорту м’яса птиці та яєць в березні місяці.

Так, в січні-березні 2020 вперше з 2016 року відбулося скорочення виробництва яєць і обсягів вирощування сільськогосподарських тварин на підприємствах. Ситуація ускладнювалася зниженням попиту на м’ясо з боку підприємств громадського харчування в умовах їх закриття на період карантину. Крім того, через високі фінансові витрати у вирощуванні поголів’я великої рогатої худоби, продовжує спостерігатися скорочення виробництва молока, – розповіли в МРЕТ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що обсяги промислового виробництва в березні 2020 року порівняно з аналогічним місяцем минулого року скоротилися на 7,7%, проте з урахуванням корекції на ефект календарних днів – на 8,6%.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
14 Листопада 2022 року - 19:38
30 вересня російський фюрер путін з пафосом заявив про «приєднання»...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ