Стало відомо, на що витратить гроші в рамках держінвестицій

Поділитися:

Влада перерозподілила частину бюджетних видатків, передбачених для реалізації державних інвестиційних проектів в цьому році, повідомляє «‎Перший Діловий».

Національній академії медичних наук направили 300 мільйонів гривень. Планується будування корпусу Інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова. Також Державному управлінню справами передається майже 72 мільйони на реконструкцію корпусу лікарні Феофанія.

Окрім цього головному управлінню розвідки Міноборони виділять понад 3 мільйони на створення державного житлового фонду. Ще 120 мільйонів підуть на реконструкцію автошляху Київ-Суми-Харків.

Таке збільшення було зроблене за рахунок коштів видатків інших держорганів. Зокрема, Міністерство охорони здоров’я витратить 145 з половиною мільйонів на будівництво лікарні Охматдит.

Нагадаємо, Державна служба статистики констатує про зростання капітальних інвестицій за дев’ять місяців року, якщо порівнювати з аналогічним періодом минулого року.

Також ми писали, що затверджений порядок використання коштів із держбюджету на статутний капітал АТ «Національний фонд інвестицій України».

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
3 Грудня 2021 року - 9:10
Аварія сталася 1 листопада
3 Грудня 2021 року - 9:01
З 1 грудня 2021 року в Україні підвищили прожитковий мінімум...
3 Грудня 2021 року - 7:42
Техніка вже заступила на бойове чергування на курильському острові Матуа
2 Грудня 2021 року - 22:22
В Україні відкриють 100 офлайн-центрів підтримки для надання допомоги під...