РНБО може ввести санкції за махінації із землею

Поділитися:

Рада національної безпеки та оборони вводитиме санкції за махінації із землею.

Про це йшлося на форумі “Україна 30. Земля”. Зокрема, президент Володимир Зеленський зазначив, що в Україні за весь час дії заборони на продаж сільськогосподарської землі у держави було вкрадено стільки території, як два кримські півострова.

Він зазначив, що розікрали землі деякі бізнесмени та політики. Зеленський дав обіцянку повернути цю землю та покарати причетних до цього.

Глава Міністерства аграрної політики Роман Лещенко зазначив, що махінатори накопичували землі неодноразово завдяки правовому способу добровільної передачі цих земельних ділянок. Він наголосив, що вже “відпрацьовуть” посадовців, які зловживали цим правом. Їм загрожує юридична відповідальність, оскільки терміну давності щодо таких правопорушень немає. Щодо тих махінаторів, які акумулювали величезні масиви землі – застосують санкції Радбезу.

Нагадаємо, сьогодні президент Володимир Зеленський публічно підписав законопроєкт №2194 про дерегуляцію управління у сфері земельних відносин.

Також ми писали, що експерти переконують, що в Україні з роками дорожчатиме земля. Адже в країні – дефіцит землі, і саме він формуватиме зростання її вартості.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
17 Вересня 2021 року - 21:43
Проект по біометану на увазі інвестиції, і це добре для...
17 Вересня 2021 року - 21:22
При цьому президент VR Capital Group Ltd Річард Дейтц заявив,...
17 Вересня 2021 року - 20:49
Йдеться про період з січня по кінець серпня поточного року
17 Вересня 2021 року - 20:22
Таке збільшення виробничих площ дозволить виробляти на 25% більше продукції