Постачальнику «останньої надії» підвищили тариф в два рази

Поділитися:

Національна комісія, що здійснює держрегулювання в сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) прийняла рішення про підвищення тарифу щодо постачальника «останньої надії», яким виступає на ринку компанія «Укрінтеренерго». Про це повідомляє пресслужба відомства.

Уточнюється, що на четвертий квартал 2021 року тарифи на послуги кампанії зростуть удвічі – до 1238,17 грн за МВт-год. Відомо, що нові правила почнуть працювати вже від 1 жовтня цього року.

Зазвичай, тариф постачальника «останньої надії» розраховується, як різниця середньоарифметичного значення цін на електричну енергію за 4 години з найвищими цінами ринку «на добу вперед» для кожної доби перших двох місяців базового періоду.

Нагадаємо, що в Молдові Генеральна прокуратура розслідує розкрадання 11,927 мільйона доларів державних коштів на незаконних схемах імпорту української електроенергії.

За даними Генпрокуратури Молдови, в розкраданні підозрюють, зокрема, представників керівників Energocom, яке поставляє в Молдову електроенергію, посадових осіб Міністерства економіки та Нацагентства з регулювання в енергетиці.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
16 Жовтня 2021 року - 12:15
Зараз на нумізматичному аукціоні Violity пропонують кілька зразків радянських монет
16 Жовтня 2021 року - 11:47
Також медиків, які виписують липові лікарняні будуть серйозно штрафувати
16 Жовтня 2021 року - 11:10
Українці не хочуть вакцинуватися
16 Жовтня 2021 року - 10:12
Нові заходи набудуть чинності вже 8 листопада