Мінекономіки заявило про рекордний доларовий ВВП

Поділитися:

У Міністерстві економіки заявляють, що Україна завершує поточний рік із найвищим доларовим валовим внутрішнім продуктом за всю історію – близько 195 мільярдів. У наступному році відомство планує вийти на високі темпи зростання ВВП завдяки запуску низки програм.

За словами міністра економіки Юлії Свириденко, йдеться про такі програми як масштабна термомодернізація житлового фонду, комплексне відновлення систем зрошення у південних областях, доступне іпотечне кредитування та фінансування експортерів.

Свириденко розповіла, що вона провела онлайн зустріч спільно з главою Міністерства оборони Олексієм Резніковим та главою Міністерства закордонних справ Дмитром Кулебою, а також представниками найбільших міжнародних інвесткомпаній і фондів, які інвестують кошти в країну.

Міністр економіки зазначила, що інвесторів поінформовано про поступове зростання макроекономічних показників і прогнози на наступний рік.

Раніше ми повідомляли про ймовірне зниження ВВП України на 0,5%, головною причиною чого названа критична ситуація із захворюваністю на коронавірус.

Також ми писали, що завдяки значному врожаю у 2021 році ВВП може зрости на 0,8%.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
18 Січня 2022 року - 22:54
За кожним бійцем буде закріплена певна зброя
18 Січня 2022 року - 22:46
Польська залізниця звинуватила «‎Укрзалізницю»‎ у блокуванні всіх транзитних залізничних перевезень
18 Січня 2022 року - 20:57
Він вимагав 600 тис. грн хабаря за безперешкодне виконання тендерних...
18 Січня 2022 року - 20:48
Колишнього посадовця Харківської ОДА звинувачують у шахрайстві та спонуканні до...