Куб газу взимку обійдеться споживачеві в 7 гривень

Поділитися:

Вже до грудня поточного року кубометр газу в Україні буде коштувати близько 7 гривень. Ціна зросте внаслідок такого ж процесу в європейських хабах і за рахунок того, що ринок газу в Україні тепер не регулюється державою.

Один з експертів ринку — глава Асоціації постачальників енергоресурсів Артем Компан — підкреслив, що на вересень ціна контрактів в Європі вже становить від 5,5 до 5,8 грн. за кубометр, і це з урахуванням транспортування до кордону з Україною.

А директор «Нафтогазу» Максим Рабинович вважає, що ціна газу в цьому опалювальному сезоні може бути нижче, ніж торішня. На його думку, активні зміни цін можуть посприяти такому процесу, і не останню роль в цьому відіграє пандемія коронавірусу.

Також експерти говорять про те, що прогнози на ринку газу робити досить складно.

Раніше повідомлялося про те, як українці платитимуть за газ цієї зими. На складне питання дали відповідь експерти. Крім самої вартості кубометра газу зросте ціна і на транспортування блакитного палива. За правилами, кожна з компаній з транспортування газу повинна виставити свої розцінки не пізніше, ніж за п’ять днів до старту місяця постачання.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
21 Жовтня 2021 року - 21:57
Проти посадовця відкрито кримінальну справу за земельні махінації у місті.
21 Жовтня 2021 року - 20:28
Усі невакциновані громадяни мають знову встановлювати мобільний застосунок «Вдома».
21 Жовтня 2021 року - 19:58
Олександра Олійника поновили на цій посаді у травні 2021-го.
21 Жовтня 2021 року - 19:25
На підтвердження звинувачень політик не навів ані доказів, ані прізвищ.