Кабмін пропонує оплатити газ на рік вперед

Поділитися:

Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” презентувала правила реалізації природного газу для доставок населенню після того, як завершаться дії спеціальних зобов’язань.

За відомостями прес-центру підприємства, дивізіон “Нафтогаз Комерція” пропонує скласти річну угоду на постачання газу з щомісячним формулюванням вартості, яку будуть оголошувати до кінця місяця поставки.

Такий метод відповідає досвіду Європи, згідно з яким для довгострокових контрактів і великих обсягів замовлення існує спеціальна формула ціни.

Ціна за річними угодами буде вираховуватися на базі курсу міжнародних газових центрів, поточного ринкового спреду і вимог оплати.

За цією угодою передбачені різноманітні умови розрахунків: 100-процентна передоплата, розстрочка платежу кожні 10 днів протягом терміну доставки, до 25 числа місяця, наступного за місяцем поставки.

Нагадаємо, що в підземних сховищах газу запасів блакитного палива досить для проходження зимового сезону 2020-2021. Запаси складають 16,4 мільярда кубометрів.

Також ми писали, що Україна може створити біржу природного газу на базі товарної біржі «Українська енергетична біржа» (УЕБ). Ця ініціатива була підтримана Секретаріатом Енергетичного співтовариства.

Читайте також
22 Травня 2024 року - 10:41
У Комітеті з питань економічного розвитку під керівництвом Голови Комітету...
GM Energy
19 Квітня 2024 року - 13:04
GM Energy презентувала двунаправлені зарядні пристрої для електромобілів “від автомобіля...
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила