Відбір ЧС-2022. Україна – Фінляндія – 1: 1

Поділитися:

У першому турі “синьо-жовті” поділили очки з Францією, а фіни зіграли внічию з Боснією і Герцеговиною. Відповідно, на момент початку гри обидві команди мали в активі по одному заліковому пункту. Поєдинок на НСК Олімпійський став вже третьою дуеллю в історії цих національних команд. Раніше “синьо-жовті” двічі мінімально перемагали Суомі у відборі на ЧС-2018. В Одесі команда Шевченка виграла 1: 0, а матч в Фінляндії завершився тріумфом України 2: 1.

В рамках 2-го раунду відбору на ЧС-2022 збірна України приймала команду Фінляндії. Рахунок в матчі відкрив Жуніор Мораес на 80-й хвилині зустрічі. Але через 9 хвилин фіни зуміли відіграти перевагу – лівий захисник нашої збірної Віталій Миколенко допустив жахливу помилку в своєму штрафному і був змушений фолити, за що був видалений. Форвард гостей Пуккі впевнене реалізував 11-метровий і поділив зароблені очки команд в цьому поєдинку.

Нагадаємо, що аудиторська компанія KPMG з Нідерландів представила результати щорічного дослідження. Так, згідно з результатами, найдорожчим футболістом в світі в 2020 році став нападник «ПСЖ» Кіліан Мбаппе. На зараз його ринкова вартість становить 185 млн євро.

Раніше повідомлялося, що київське «Динамо» обіграло бельгійський «Брюгге» в матчі за 1/8 Ліги Європи. Українці перемогли команду з рахунком 1: 0. Матч відбувся у четвер, 25 лютого. Гра закінчилася з рахунком 1: 0, що дозволило українській команді пробитися в 1/8 фіналу Ліги Європи.

GM Energy презентувала двунаправлені зарядні пристрої для електромобілів “від автомобіля...
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12