«Насправді мені відомо, що в Офісі президента ні у кого немає бажання купувати у Мураєва телеканал», – Верещук

Поділитися:

Євген Мураєв 20 жовтня в ефірі ток-шоу на одному з телеканалів заявив, що на телеканал «Наш» чинить тиск Офіс президента. Він повідомив, що ОПУ хоче купити половину телеканалу, надсилаючи постійно людей.

У студії була присутня нардеп Ірина Верещук, яка зажадала доказів та прізвищ. В ефірі «Першого Ділового» телеканалу вона зазначила, що пан Мураєв розраховував на те, що в суспільстві існує негативна пам’ять про те, що дійсно тиснуть на власників, тиснуть на редакційні колективи з боку влади.

Але сам Мураєв не зміг відповісти на питання Верещук. Звинувачення прозвучали досить серйозні на адресу Офісу президента. Нардеп в свою чергу попередила, що вона хоч і не може стверджувати про стовідсоткову достовірність наявної у неї інформації, все ж у неї є деякі дані.

«Насправді мені відомо, що в Офісі президента ні у кого немає ні бажання, ні мети або мотивації купувати у нього або купувати права володіння на телеканал, яким він, до речі, вже не володіє», – заявила Верещук.

Ірина також зазначила, що журналісти – це «Четверта влада, з величезною повагою до їхньої роботи завжди дивлюся, щоб не нашкодити … Але я розумію, яку загрозу веде інформаційно-гібридна війна в Україні».

Вона також додала, що так, як використовує Мураєв канал та людей, – це неприйнятно. Тому нардеп звернулася до Офісу президента з проханням відреагувати, оскільки кожна така заява повинна бути розглянута двома сторонами конфлікту і заявляючий зобов’язаний обґрунтувати свої претензії.

Раніше ми повідомляли про те, що Нацрада може відібрати ліцензію у телеканалу «Наш».

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
3 Грудня 2021 року - 9:10
Аварія сталася 1 листопада
3 Грудня 2021 року - 9:01
З 1 грудня 2021 року в Україні підвищили прожитковий мінімум...
3 Грудня 2021 року - 7:42
Техніка вже заступила на бойове чергування на курильському острові Матуа
2 Грудня 2021 року - 22:22
В Україні відкриють 100 офлайн-центрів підтримки для надання допомоги під...