Більше половини українських водіїв не використовують ремінь безпеки

Поділитися:

П’ятдесят чотири відсотки українців за кермом ігнорують ремені безпеки.

Про це в понеділок, 23 листопада, представлені результати всеукраїнського дослідження в рамках затвердженого ВООЗ (Всесвітньою організацією охорони здоров’я) поетапного підходу до епіднагляду.

За підсумками дослідження наводяться дані щодо загиблих і травмованих в країні в результаті численних ДТП. За всі роки існування нашої країни як окремої держави на автомагістралях України загинули 170 тисяч людей. І ще понад одного мільйона отримали травми різного ступеня тяжкості.

І 54 відсотки водіїв, які сідали за кермо за останній місяць, як правило, ігнорували вимогу пристібати ремені безпеки під час руху.

4,2 відсотка городян за останній місяць були пасажирами водія в стані алкогольного сп’яніння. У селах же таких респондентів вже нарахували дев’ять з половиною відсотків.

Нагадаємо, за інформацією прес-служби «Укравтодору», з 1 листопада на водіїв чекають нові обмеження на дорогах. Так, щоб уникнути порушень швидкісного режиму і правил дорожнього руху, дороги України обладнають острівцями безпеки, бордюрними розширеннями, чокерами й розділовими смугами.

Також раніше повідомлялося, що патрульна поліція столиці України (Київ) розповіла про свої повноваження і про те, куди громадянам варто скаржитися, якщо розбиті дороги та немає розміток.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
13 Червня 2021 року - 8:28
Українців потрібно вчити тому, що відмінність у світосприйнятті і культурі...
13 Червня 2021 року - 7:30
Для того, щоб провести капремонт всіх доріг, необхідно щорічно виділяти...
12 Червня 2021 року - 21:30
З такою ініціативою виступив президент.
12 Червня 2021 року - 16:01
59% громадян готові до сезонної роботи через можливість додаткового заробітку.