В’їзди та виїзди з Києва обладнали камерами спостереження

Поділитися:

Заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) з питань здійснення самоврядних повноважень у сфері цифрових трансформацій (CDTO) оголосив про виконану обіцянку, зроблену ним наприкінці 2021 року. За його словами, зараз Київ по всьому периметру на всі 100% оснащений системою відеоспостереження.

Загалом встановлено 256 камер відеоспостереження, які відстежують не лише потік автомобілів та переміщення населення, а й служать з метою безпеки: «Насамперед це наша з вами безпека», – наголосив він.

У цей же час він навів деякі статистичні дані щодо в’їзду до столиці та виїзду з неї. Так, Київ за останні три дні залишили 715 тисяч людей, а минулого тижня за такий самий період ще 705 тисяч. Проте ситуацію щодо в’їздів представник КМДА назвав дзеркальною.

Тобто сьогодні «масового виїзду зі столиці не зафіксовано, коливання в межах норми», – резюмував київський чиновник.

Нагадаємо, у Києві оновили інтерактивну карту з адресами укриттів та бомбосховищ на випадок надзвичайних ситуацій у країні.

Також ми писали про те, що Нідерландська авіакомпанія KLM призупиняє польоти в Україну на тлі можливої ​​військової агресії РФ.

Читайте також
22 Травня 2024 року - 10:41
У Комітеті з питань економічного розвитку під керівництвом Голови Комітету...
GM Energy
19 Квітня 2024 року - 13:04
GM Energy презентувала двунаправлені зарядні пристрої для електромобілів “від автомобіля...
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила