ЄС виділив 600 млн євро для Донбасу

Поділитися:

600 млн євро виділив Євросоюз на підтримку бізнесу в східних областях України, підрахували в представництві ЄС в Україні. Про це повідомили у випуску новин «Першого Ділового» телеканалу.

У представництві ЄС в Україні запевняють, що майже 150 малих і середніх підприємств з прифронтових районів України скористалися допомогою.

Так, гроші надаються за двома напрямками – для зниження банківських ризиків при кредитуванні бізнесу та компенсація 50% вартості інвестиційних проектів.

У програмі можуть брати участь мікро-, малі та середні підприємства до 250 працівників і з річним доходом не більше 10 млн євро. Також умовою отримання допомоги – є ведення бізнесу на підконтрольних Україні територіях Донецької або Луганської областей протягом як мінімум одного року.

Нагадаємо, що в прес-службі Офісу Генерального прокурора повідомили, що Господарський суд Києва відмовив приватному товариству в задоволенні позову про користування надрами – одним з найбільших родовищ літієвих руд в Україні.

Раніше повідомлялося, що глава Європейської ради Шарль Мішель під час спільного брифінгу з президентом України Володимиром Зеленським на КПВВ «Щастя» в Луганській області 2 березня розповів про те, що Євросоюз в цьому році починає нову програму підтримки економічного розвитку і надання державних послуг на Донбасі.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
28 Вересня 2021 року - 22:29
У Міністерстві розвитку громад і територій планують зупинити трудову міграцію.
28 Вересня 2021 року - 22:11
Про це повідомив римсько-католицький архієпископ Львова
28 Вересня 2021 року - 21:43
Станом на вересень субсидії призначено майже 2,5 млн домогосподарств, з...
28 Вересня 2021 року - 21:30
Найвищий рівень зарплатні зафіксовано у сфері - «Інформація та телекомунікації».