У Мінекономіки побачили активне відновлення економіки

Поділитися:

В Україні майже всі основні види економічної діяльності, крім оптової торгівлі, активно відновлюються. Про це свідчить «Огляд економічної активності» за результатами липня 2021 року, який оприлюднило Міністерство економіки.

У січні-липні 2021р. зведений індекс виробництва товарів і послуг за основними видами економічної діяльності збільшився на 1,3%, ВВП — на 2,1%.

У відомстві зазначили, що позитивний внесок в динаміку ВВП і зведеного індексу сформували розвиток промисловості та сільського господарства. Водночас будівельна галузь та внутрішня торгівля не забезпечила позитивного вкладу економіку.

Ризиками для прогнозу зростання ВВП залишається тривалість і ступінь жорсткості карантинних обмежень, погіршення зовнішньоекономічної кон’юнктури на ключових для вітчизняного експорту сировинних ринках, посилення неплатоспроможності суб’єктів економічної діяльності, а також повноцінний запуск «Північного потоку-2».

Нагадаємо, американський фінансовий конгломерат Morgan Stanley оновив свій прогноз з приводу зростання внутрішнього валового продукту (ВВП) в Україні в 2021 році.

Крім того експерти Організації об’єднаних націй прогнозують, що глобальне виробництво зможе вийти на допандемічні показники до 2030 року, за умови сприятливих зовнішніх обставин.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
23 Жовтня 2021 року - 22:01
Попередньо - перший непілотований випробувальний політ відбудеться у лютому наступного...
23 Жовтня 2021 року - 18:01
Умови зони найвищої епіднебезпеки почнуть діяти з 26 жовтня.
23 Жовтня 2021 року - 17:32
Висота «Око Дубая» - більше 250 метрів.
23 Жовтня 2021 року - 12:10
Шахраї маскували свої дії під виконання службових обов'язків