АМКУ перевірить тарифи на розподіл газу

Поділитися:

Найближчим часом Антимонопольний комітет України займеться пильним вивченням тарифів на розподіл газу, які Нацкомісія з держрегулювання в сферах енергетики і компослуг визначила для облгазів. Про це йдеться у висновку АМКУ «Про ситуацію на ринках природного газу».

Як уточнено у висновку АМКУ, Комітет здійснить перевірку прозорості та обґрунтованості тарифів. І якщо будуть виявлені порушення антимонопольного законодавства, АМКУ зобов’яже НКРЕКП поміняти тарифи кожної регіональної газорозподільної компанії. В Антимонопольному комітеті у подробицях обґрунтовують свої дії:

«Тарифи на розподіл газу. Це теж зона відповідальності НКРЕКП. Саме Комісія затверджує тарифи на послуги розподілу газу кожному окремому облгазу (який, своєю чергою, є суб’єктом природної монополії в окремо взятому регіоні) незалежно від того, кому він належить. Протягом липня-грудня 2020 року ми були свідками збільшення тарифів на газорозподіл в абсолютній більшості областей. До того ж ці тарифи істотно відрізняються у різних суб’єктів», – сказано у висновку АМКУ.

Нагадаємо, АМКУ доручив регулятору посилити контроль за облгазами.

Також раніше ми інформували про те, що АМКУ оштрафував 18 облгазів.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Підсумкові випуски новин
Читайте також
24 Січня 2021 року - 2:13
Найбільше наші громадяни відвідували країни, з якими в України спільний...
23 Січня 2021 року - 23:52
Ми повернемося до «адаптивного карантину»
23 Січня 2021 року - 23:00
Стало відомо - коли і на скільки
23 Січня 2021 року - 21:18
Відтепер опалення будинку з електричним котлом обійдеться у 8400 грн