В Україні продовжать адаптивний карантин — названі терміни

Поділитися:

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко повідомив, що МОЗ пропонуватиме Кабінету Міністрів подовжити карантинні обмеження на території України ще на два місяці.

«‎Ми розпочали підготовку до нового навчального року спільно з МОН, готуємося, що буде з освітнім процесом, коли будуть вводитися додаткові карантинні обмеження. Сьогодні в Україні продовжує діяти адаптивний карантин. Зараз він до кінця літа, але попередньо ми проговорили з урахуванням тієї епідситуації, яку бачимо сьогодні в європейському регіоні. В Україні також треба буде подовжити як мінімум на два місяці, що ми найближчим часом ініціюватимемо перед Кабінетом Міністрів»,‎ — сказав Ляшко.

Також він зазначив, що освітній процес розпочнеться без будь-яких карантинних обмежень у випадку, якщо на території країни збережеться зелений рівень епідемічної небезпеки. Проте, якщо та чи інша область переходитиме на інший рівень епіднебезпеки, освітній процес буде продовжуватися, але тільки у разі вакцинації 80% освітян у кожному конкретному закладі освіти.

Нагадаємо, США в черговий раз навели докази того, що страшний COVID-19, через який на планеті вже померло близько 4 млн людей, «народився» в лабораторії китайського міста Ухань. У розслідуванні, яке провели республіканці з Палати представників США, йдеться про те, що поширення вірусу почалося з банального витоку з лабораторії.

Також ми писали про те, що коронавірус вплинув не лише на людей, а й на українські річки.

Читайте також
11 Червня 2024 року - 11:48
Ринок праці у травні нагадував безлюдну пустелю: кількість шукачів та...
6 Червня 2024 року - 12:36
Кадровий дефіцит в Україні стає серйозною загрозою для економіки в...
31 Травня 2024 року - 17:54
Як повідомляє Reuters, кількість українців, які живуть у бідності, зросла...
31 Травня 2024 року - 14:42
28 травня на території МВЦ в м. Києві за підтримки...