Українські вчені представили доклінічні розробки вакцини від коронавірусу

Поділитися:

У Міністерстві охорони здоров’я України заявили про те, що державні вчені продовжать роботу в напрямку створення вакцини від коронавірусу. Про це заявив глава відомства.

“МОЗ і надалі наполегливо працюватиме над подальшими кроками в проходженні всіх клінічних фаз у виробленні вакцини. Спасибі нашим вченим за високопрофесійну роботу. Ви – найкращі, я завжди це говорив”, – написав міністр охорони здоров’я на своїй сторінці в Facebook.

Відомо, що українські вчені представили Президенту результати доклінічної фази дослідження вакцини – “кандидата” проти коронавірусної інфекції COVID-19.

Нагадаємо, що масова вакцинація від коронавірусу проходить в Китаї з середини літа. За даними місцевих ЗМІ, вже десятки тисяч людей отримали щеплення з експериментальною вакциною.

Однак, безпеку і ефективність вакцини поки не доведені. Вакцину китайці почали отримувати з липня.

Раніше повідомлялося, що в Міністерстві охорони здоров’я України заявили, що в Україні система адаптивного карантину реалізована найкраще серед усіх країн Європи. Таку заяву зробив сам глава міністерства для ЗМІ.

У своєму повідомленні чиновник вказав, що поки що в поточній системі карантину не вистачає врегулювання питання щодо штрафів за порушення самоізоляції.

Читайте також
GM Energy
19 Квітня 2024 року - 13:04
GM Energy презентувала двунаправлені зарядні пристрої для електромобілів “від автомобіля...
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу