Юристи дали правову оцінку хакерській атаці на сайт «Першого ділового»

Поділитися:

«Перший діловий телеканал» вже повідомляв, що сьогодні уранці на його сайт було здійснено хакерську атаку з Росії.

Повоєнний Донбас — величезна територія, яка сильно постраждала від військової агресії Російської Федерації й бойовиків з ОРДЛО. Однак сьогодні зрозуміло, що відновлення та реконструкція йдуть швидкими темпами. Журналісти «Першого Ділового» підготували ряд сюжетів, які б підтверджували це.

Вони прозвучали в ефірі та публікувалися на сайті телеканалу. Відразу після публікації матеріалу про будівництво Палацу культури «Будівельник» наш сайт атакували хакери з Російської Федерації. І сторінка з матеріалом стала недоступною. Що не так з будівництвом, яке затягнулося на роки?

Матеріал журналістів «Першого Ділового телеканалу» про те, що Палац культури “Будівельник” на Донбасі залишився довгобудом, відразу став популярним. На жаль, шанувальниками нашої роботи виявилися росіяни, російські спецслужби та хакери. Тому вже сьогодні вранці сторінка, на якій був розміщений матеріал на нашому сайті, зазнала хакерської атаки. Отже, деякий час цей матеріал був недоступний. Як з’ясували наші системні адміністратори, хакерська атака велася з території Російської Федерації.

Як відзначив юрист компанії «Турій та партнери» Андрій Турій, дії осіб, що здійснили хакерську атаку, підпадають під ознаки злочину передбаченого статтею Кримінального кодексу України 361 «Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку».

«З огляду на відсутність нормальних відносин з країною агрессором, вважаю малоймовірною можливість реального притягнення до відповідальності злочинців», – прокоментував ситуації Андрій Турій.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Підсумкові випуски новин
Читайте також
26 Листопада 2020 року - 23:43
Електроенергія подорожчає для населення з наступного тижня
26 Листопада 2020 року - 22:23
У Нацагентстві держслужби просять територіальні громади надати роботу чиновникам скасованих...
26 Листопада 2020 року - 20:29
Більше карантинна, ніж чорна
26 Листопада 2020 року - 15:47
На відміну від допомоги, гроші на організацію своєї справи можна...