«ДТЕК не виконує своїх зобов’язань щодо модернізації обладнання за рахунок RAB-тарифів» – Руслан Ригованов

Поділитися:

RAB тариф оплачує споживач, ДТЕК покращує інфраструктуру, але мало того, що не виконує в повному обсязі інвестиційні зобов’язання. Так ще й бере до уваги місцезнаходження своїх підприємств.

RAB-тариф мав створити умови для модернізації застарілих енергосистем, але з огляду на те, що енергосистеми практично монополізовані, тарифи, які лягають додатковим навантаженням на громадян України та українські підприємства, дозволяють створювати додатковий прибуток корпорації ДТЕК.

Цікавим є вибірковість модернізації. Ремонти ліній електропередач здійснюються або в районах присутності діючих підприємств ДТЕК та СКМ, або з урахуванням майбутньої приватизації. Це підтверджується черговим тендером, який зараз оголосила компанія АТ «ДТЕК «Донецькі електромережі» на реконструкцію ліній електропередач ПЛ 110 кВ за напрямом Курахівська ТЕЦ – Вугледар.
З високою ймовірністю можна припустити, що найближчим часом шахти Южнодонбаська 1 і Южнодонбаська 3, розташовані в Вугледарі, які вже розглядалися раніше як можливі придбання, потраплять на орбіту впливу компанії ДТЕК.

Таким чином, окрім отримання додаткового доходу від економічно необґрунтованих RAB- тарифів, компанія ДТЕК за рахунок громадян України, у тому числі мешканців багатостраждальної Донецької області, покращує власну інфраструктуру.

 

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
18 Січня 2022 року - 22:54
За кожним бійцем буде закріплена певна зброя
18 Січня 2022 року - 22:46
Польська залізниця звинуватила «‎Укрзалізницю»‎ у блокуванні всіх транзитних залізничних перевезень
18 Січня 2022 року - 20:57
Він вимагав 600 тис. грн хабаря за безперешкодне виконання тендерних...
18 Січня 2022 року - 20:48
Колишнього посадовця Харківської ОДА звинувачують у шахрайстві та спонуканні до...