У Кабміні розповіли про те, як йдуть виплати «карантинних» грошей

Поділитися:

У прес-службі Міністерства економіки повідомили, що на “карантинні” виплати з держбюджету було спрямовано близько 600 млн гривень. При цьому, обіцяні урядом 8000 грн отримали лише 75 тисяч ФОП у  “червоних” карантинних зонах. Відомо, що на державну допомогу розраховують близько 320 тисяч осіб, саме стільки заявок на виплату карантинних грошей вже отримано.

Слід зазначити, що гроші можна отримати протягом 30 днів з моменту введення правил “червоної” зони в області, де ФОП або найманий працівник здійснюють діяльність.

“Якщо цей регіон був віднесений до” червоній “зоні протягом лютого-березня, необхідно звернутися за допомогою через портал або додаток” Дія “до 19 травня. На сьогодні вже маємо понад 320 тис. Таких заявок”, – пояснив міністр економіки Ігор Петрашко.

Глава відомства запевнив всіх українців, що державна програма буде доступна протягом поточного року для всіх областей, які потрапляють в “червону” зону карантину.

Нагадаємо, що в Кабінеті міністрів України заявили, що в цей карантин український бізнес набагато активніше користується можливістю отримати фінансову допомогу з боку держави. Про це повідомляє віце-прем’єр-міністр, міністр цифрової трансформації України.

Раніше повідомлялося, що в Україні знову оновили карантинні зони згідно епідеміологічної ситуації в регіонах.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
21 Червня 2021 року - 13:32
Йдеться про тендер, в результаті якого паливо АТ «Укрзалізниця» продала...
21 Червня 2021 року - 13:13
Країні вдалося випередити в цьому списку Росію
21 Червня 2021 року - 11:45
У світі їх кількість зросла до 82,4 мільйона осіб
21 Червня 2021 року - 11:15
Українці не вірять у справедливість судової системи