СБУ звинуватила керівництво «Укргідроенерго» у розтратах мільйонів гривень

Поділитися:

Служба безпеки України звинуватила керівництво «Укргідроенерго» та власників консорціуму «Укргідроенергобуд» у завданні державі збитків на суму понад 20 млн гривень. Про це йдеться на сайті служби.

За даними СБУ, розкрадання коштів сталося під час будівельно-монтажних робіт на Дністровській ГАЕС у Чернівецькій області. Схему шахраї організували ще на стадії тендеру. Розкрадання коштів здійснювалося за рахунок завищення обсягів та вартості робіт.

«Все це – із двох великих договорів, виділених на модернізацію Дністровської ГАЕС. Їхня загальна сума 5, 3 млрд грн. Відповідно до податкового дослідження, внаслідок протиправних дій державі завдано матеріальних збитків на суму понад 20 млн грн», — говориться в повідомленні.

Раніше Державне бюро розслідувань України оголосило про підозру колишньому заступнику міністра та колишньому керівнику одного з департаментів Міністерства оборони України. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Йдеться про підозру у справі про розкрадання при закупівлі продуктів для армії. Договори укладалися у грудні-січні 2020-2021 років. Сума збитків державі, за попередніми підрахунками, становить понад 700 млн гривень.

Читайте також
22 Травня 2024 року - 10:41
У Комітеті з питань економічного розвитку під керівництвом Голови Комітету...
GM Energy
19 Квітня 2024 року - 13:04
GM Energy презентувала двунаправлені зарядні пристрої для електромобілів “від автомобіля...
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила