Україна має намір розвивати ракетне озброєння

Поділитися:

Україна збирається профінансувати галузь ракетного озброєння на найближчі 10 років. Для цих цілей Кабінет міністрів України готовий виділити 200 млрд гривень.

Як прокоментував питання головний секретар Ради з національної безпеки та оборони України, ця тема стала однією з головних у рамках останнього засідання РНБО. Відзначимо, що воно відбулося 20 серпня.

«Третє питання, яке розглядалося на засіданні РНБО в режимі «таємно». Це питання про розвиток нашого ракетного озброєння до 2031 року, були дуже палкі дискусії. Єдине, що я можу сказати, що до 2031 року ми маємо витрати на цю програму більш ніж 200 млрд грн», – сказав він.

Нагадаємо, що голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко повідомив, що йому зателефонували з Офісу Президента і запросили на засідання РНБО 20 серпня.

Кличко додав, що дзвінок з Банкової він отримав за 2,5 години до початку засідання. Своєю чергою він заявив, що фізично не може бути присутнім, оскільки зараз, як голова Асоціації міст України, знаходиться у відрядженні на Чернігівщині.

Читайте також
22 Травня 2024 року - 10:41
У Комітеті з питань економічного розвитку під керівництвом Голови Комітету...
GM Energy
19 Квітня 2024 року - 13:04
GM Energy презентувала двунаправлені зарядні пристрої для електромобілів “від автомобіля...
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила