За останній тиждень Шмигаль працевлаштував 6 тисяч безробітних

Поділитися:

Прем’єр-Міністр України Денис Шмигаль на своїй сторінці в Facebook заявив, що з початку пандемії коронавірусу в Україні вперше почали скорочувати кількість безробітних.

“Вперше за кілька місяців коронакризи ми спостерігаємо досить істотне зменшення кількості безробітних. Тільки за останній тиждень їх кількість зменшилася фактично на 6 тисяч осіб”, – йдеться в повідомленні глави Кабміну.

Шмигаль також зазначив, що урядові програми часткового безробіття допомогли зберегти 360 тисяч робочих місць. Для цього було виділено 1,8 млрд грн. Крім цього близько 220 тисяч осіб були влаштовані на роботу за період карантину за допомогою послуг Державної служби зайнятості.

Нагадаємо, що карантин змусив безліч роботодавців скорочувати персонал і витрати на нього, що позбавило роботи більше ніж 400 тис українців. Якщо буде друга хвиля, то масові звільнення повторяться.

Економічний експерт Віктор Скаршевський висунув саме безробіття на перший план в списку економічних проблем України. Він вважає, що наслідки будуть відчутні ще кілька років.

Раніше повідомлялося, що державна служба зайнятості України нагадала громадянам, що статус безробітного не тільки дає права, але і накладає на пільговиків певні обмеження. За інформацією прес-центру, за недотримання деяких правил з українців можуть стягнути вже виплачені гроші або навіть притягнути до кримінальної відповідальності.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
23 Вересня 2020 року - 22:17
Про це він сказав у своєму зверненні до прем'єр-міністра України.
23 Вересня 2020 року - 16:51
Таку пропозицію винесли на обговорення в українському парламенті.
23 Вересня 2020 року - 16:22
А по області лідером є безпосередньо Харків — там за...
23 Вересня 2020 року - 15:43
На цей час роботи проводяться в вирівнюючому шарі — ремонтують...