В Україні запроваджують єдиний електронний квиток

Поділитися:

В Україні запускається Єдиний електронний квиток (SmartTicket), яким можна буде скористатися в залізничному транспорті і міському. Також його можна надавати на внутрішніх авіарейсах і в автобусах.

У Міністерстві інфраструктури вказали на те, що за один раз можна буде купити квиток на кілька видів транспорту. У тому числі і на авіаперевезення, наприклад з Києва до Одеси. Пасажир може вибрати будь-яку комбінацію талона. Потрібно поставити пункт відправлення і пункт прибуття. Також можна додати зупинки, необхідну дату відправлення і прибуття.

Автоматична система виводить список побажань, час шляху і загальну суму. Далі людина просто оплачує своє замовлення. Для цього вводяться дані і після оплати пасажир отримує е-квиток і QR-коди всіх інших квитків на випадок проблем з ідентифікацією.

Ціна на квиток буде залежати від різних перевізників, які будуть мати ту ж ціну, або нижче, але з мінімальною комісією за єдиний квиток. Розмір такої квитанції – формат аркуша А4. В майбутньому це буде невеликий квиток з усіма необхідними даними.

Квиток SmartTicket запустять вже восени 2020 року.

Нагадаємо, що з 1 квітня 2020 року столиця України перейшла на нову систему оплати проїзду в громадському транспорті – е-квиток. На реалізацію даного проекту влада Києва направила 504 мільйони гривень.

Ми також писали про те, що в касах столичного метрополітену люди більше не зможуть розраховуватися карткою. Банківські термінали прибрали через виведення з системи зеленої карти і введення єдиного електронного квитка.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
18 Вересня 2020 року - 20:36
Для цього не потрібно нікуди йти, а також подавати запити...
18 Вересня 2020 року - 19:28
В рамках діджиталізаціі в Пенсійному фонді розробили мобільний додаток для...
18 Вересня 2020 року - 13:40
У державному бюджеті не вистачає коштів на своєчасні надбавки
18 Вересня 2020 року - 11:16
З початку пандемії COVID-19 інфекція була виявлена...