В Україні відновили карту карантинних зон

Поділитися:

Згідно з даними інтерактивної карти поділу регіонів, інформація з приводу поділу на карантинні зони оновилася.

Так, Харків потрапив в червону зону. Крім цього, в червоній зоні залишився Кіцманський район Чернівецької області та Костопільський район Рівненської області.

Відомо, що в помаранчевій зоні залишилися Івано-Франківськ та Львів, з червоної зони в помаранчеву перемістився Луцьк, а також туди потрапили Чернівці та Рівненський район Рівненської області, Луцький і Любашівський райони Волинської області, Городенківський район Івано-Франківської області, Миколаївський, Перемишльський і Пустомитівський райони Львівської області.

Нагадаємо, що бізнес в регіонах, які потрапили в так звані червоні зони, може постраждати ще сильніше, ніж це було навесні поточного року.

Існує перелік обмежень, однак на думку чиновників і підприємців, в Міністерстві охорони здоров’я і в Кабміні нечітко прописали умови. Через це в Тернополі, наприклад, відмовилися виконувати вказівки МОЗ.

Раніше повідомлялося, що Луцьк і Тернопіль потрапили в «червону» зону з розповсюдження коронавірусу. Це пов’язано з тим, що в регіонах протягом 5 днів погіршувалася епідеміологічна ситуація.

У Міністерстві охорони здоров’я України заявили, що основні показники коронавірусної інфекції перевищені в 8 областях. Адміністрації цих населених пунктів повинні були кожні три дні проводити збір комісії і регулювати питання щодо стримування поширення вірусу. Однак цього не робилося.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
18 Вересня 2020 року - 19:28
В рамках діджиталізаціі в Пенсійному фонді розробили мобільний додаток для...
18 Вересня 2020 року - 13:40
У державному бюджеті не вистачає коштів на своєчасні надбавки
18 Вересня 2020 року - 11:16
З початку пандемії COVID-19 інфекція була виявлена...
18 Вересня 2020 року - 8:20
Посилки, рекомендаційні листи, документи та інші послуги...