«Укрпошта» запускає пересувні відділення

Поділитися:

“Укрпошта” після пробної презентації в Чернігівській області, запустила повномасштабний проект ще в 6 областях. Так, підприємство реалізовує ідею пересувних відділень для малих населених пунктів України. До кінця 2021 року, заявило керівництво компанії, планується охопити всю країну автомобілями “Укрпошти”.

Відомо, що презентацію відвідали Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, міністр інфраструктури Владислав Криклій та генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Тепер 630 автомобілів компанії будуть обслуговувати жителів Київської, Одеської, Херсонської, Черкаської, Чернівецької та Чернігівської областей. У планах у “Укрпошти” збільшити число пересувних відділень до 2000. При цьому, листоноші отримають смартфони або планшети для оптимізації роботи і поліпшення сервісу.

«Зараз Укрпошта має понад 11 000 відділень і такого покриття не здатний забезпечити жоден банк, аптека або магазин в Україні. Пересувні відділення дозволяють доїжджати до найвіддаленіших куточків нашої країни. Вже 2 роки проект успішно функціонує в Чернігівській області. Тоді компанії вдалося подолати початковий скепсис і показати, що зміни не даються легко, але сьогодні результат говорить сам за себе. Вдячний керівництву і всій команді Укрпошти за те, що своєю діяльністю вони наближають комфортні послуги для населення, створюючи зручні і сучасні сервіси для кожного », – зазначив глава Міністерства інфраструктури України Владислав Криклій.

Нагадаємо, що всі клієнти, які розплачуються карткою монобанк за послуги «Укрпошта Стандарт», «Укрпошта Експрес» і SmartBox отримають кешбек 10% від банку. Це поширюється на відправників і на одержувачів посилок.

Раніше повідомлялося, що для проекту пересувних відділень керівництво «Укрпошти» вирішило придбати 400 пістолетів, які будуть видані водіям-супровідника. Про це повідомила прес-служба компанії.

Відомо, що закупівля зброї проведена для 6 областей, де планується більше ніж 500 маршрутів пересувних відділень. У керівництві компанії заявляють, що користуватися пістолетами будуть водії виключно для захисту матеріальних та грошових коштів.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
23 Вересня 2020 року - 16:51
Таку пропозицію винесли на обговорення в українському парламенті.
23 Вересня 2020 року - 16:22
А по області лідером є безпосередньо Харків — там за...
23 Вересня 2020 року - 15:43
На цей час роботи проводяться в вирівнюючому шарі — ремонтують...
23 Вересня 2020 року - 14:59
Через перехід на ринкове ціноутворення газ для населення вже подорожчав