Українкам збільшать декретні виплати

Поділитися:

13 тисяч працевлаштованих жінок отримали в липні декретні виплати. При цьому, середній розмір ставки склав близько 282 гривень.

За даними Фонду соціального страхування, в липні 2020 року був виділено понад 490 млн гривень на фінансування декретних виплат. Таким чином, у порівнянні з червневими цифрами, загальна сума зросла на 55 млн гривень.

Нагадаємо, що народні депутати зареєстрували новий законопроект, який вносить зміни до статті 20 Закону України «Про відпустки» щодо усунення дискримінації жінок, є самозайнятими особами.

За проектом закону жінкам пропонується, щоб відпустку по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, змогли отримувати родичі не тільки – найманого працівника, а й жінки – ФОП. У такому випадку відпустка буде надаватися на підставі документа, що підтверджує, що мати дитини зареєстрована як фізична особа-підприємець.

Раніше повідомлялося, що секвестровані кошти Кабінет міністрів України спрямує на сферу приватизації держмайна. Загальна сума зменшення соцвиплат на дітей ФОП впала на 48,4 млн гривень. Проект був схвалений на засіданні КМУ 5 серпня.

Також кошти будуть спрямовані Фонду держмайна з Фонду боротьби з COVID-19. Мета – відновити видатки за бюджетною програмою в сфері приватизації.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
17 Вересня 2020 року - 23:05
Таке рішення прийнято через велику кількість порушників правил дорожнього руху.
17 Вересня 2020 року - 21:04
Понад 600 процедур державних закупівель були проведені з чотирма компаніями.
17 Вересня 2020 року - 20:08
Зокрема, президент повідомив про те, що покарання за це буде...
конференция
17 Вересня 2020 року - 18:17
Друзі! Ми знаємо, що ви всі дуже скучили за живим...