У Європі спалах Африканської чуми

Поділитися:

Про поширення африканської чуми свиней сказано у звіті Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин. Інформацію для нього збирали з 2016 по 2020 рік.

Так, 67% всіх випадків (спалахів) захворювання припадає на Європу. Але при цьому загибель тварин від африканської чуми не перевищувала середні показники завдяки тому, що всі зафіксовані випадки не були масштабними.

Найбільші показники смертності свиней від АЧС зареєстровані в країнах Азії. Згідно з матеріалами звіту, мова йде про 82% тварин з усіх, які загинули в усьому світі.

Також є різниця і в місцях, де зафіксовані спалахи захворюваності: в Європі це найчастіше сім’ї диких кабанів, а в Азії — свині з домашніх господарств. Такі відмінності говорять про зовсім різні епідеміологічні ситуації в регіонах.

Станом на зараз Всесвітня організація охорони здоров’я тварин закликає вжити всіх необхідних заходів задля того, аби АЧС не поширювалася. Це стосується дотримання правил годування і вибору кормів для свиней, а також усунення можливих контактів тварин в домашніх господарствах і на фермах з дикими свинями.

Раніше повідомлялося про те, що спалах АЧС виявили в Київській області. На одній зі свиноферм після загибелі тварин лабораторним шляхом підтвердили причину.

Також ми писали і про випадки, коли м’ясо свиней з АЧС продавали на ринках України.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
18 Вересня 2020 року - 13:40
У державному бюджеті не вистачає коштів на своєчасні надбавки
18 Вересня 2020 року - 11:16
З початку пандемії COVID-19 інфекція була виявлена...
18 Вересня 2020 року - 8:20
Посилки, рекомендаційні листи, документи та інші послуги...
18 Вересня 2020 року - 7:16
Фахівці замінили 238,65 км тепломереж