У серпні почнуть будувати метро на Виноградар

Поділитися:

У Київській міській державній адміністрації розповіли про продовження будівництва метро на Виноградар. Через два тижні планується почати розробку тунелю між станціями “Мостицька” і “Сирець”.

До Києва вже прибули німецькі представники заводу-виготовлювача тунелепрохідного щита. Вони контролюватимуть його настройку. У планах у Київського метрополітену прокласти один з тунелів за пів року.

«Роботи з будівництва метро на Виноградар тривають. Місто тримає на контролі це важливий проект. Фінансує його в повному обсязі. І ми робимо все, щоб в кінці наступного року відкрити дві нові станції метро», – відзначили в КМДА.

Раніше повідомлялося, що Київська міська державна адміністрація затвердила вимоги для продажу фастфуду в МАФах і роботи кав’ярень на винос в умовах карантину.

Нагадаємо, що прес-служба Київської обласної державної адміністрації повідомляє, що у двох заступників голови ОДА виявлений коронавірус нового типу.

Колу контактних осіб були зроблені ПЛР-тести, але серед них випадків не виявили. Глава КОДА акцентував на тому, що у відомстві дотримуються всіх норм і режимів.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
20 Вересня 2020 року - 8:43
Такий сплеск відбувся через невраховані раніше випадків...
20 Вересня 2020 року - 7:17
На першому місці в антирейтингу - США
19 Вересня 2020 року - 22:58
Документи, підготовлені дилерами, будуть передаватися в ДСЦ через функціональну підсистему...
19 Вересня 2020 року - 21:29
Україна опинилася на межі "зеленої" зони з результатом 99,8 випадки