У Кабміні знову змінюють карантинні зони

Поділитися:

Міністерство охорони здоров’я України визначило нові критерії для розподілу регіонів країни по окремих зонах карантину. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я, посилаючись на заяву голови відомства.

Відзначимо, що відповідне рішення було прийняте за підсумками останньої наради між експертами відомства та іншими чиновниками.

Раніше міністерство розподілило регіони України за рівнем протиепідемічної безпеки відповідно до зеленого, жовтого, помаранчевого і червоного кольорів.

Раніше для визначення того чи іншого кольору для конкретної області в МОЗ враховували кількість ліжок, кількість випадків коронавірусу, число тестів і тенденції зростання захворювання.

Зараз же в Міністерстві охорони здоров’я хочуть обмежитися трьома показниками: це заповненість лікарень, рівень кількості тестування і число нових хворих в тому чи іншому регіоні в розрахунку на кожні сто тисяч українців.

“Третій показник, який ми ввели замість двох, – це рівень нових хворих на 100 тисяч населення – тобто за 14 днів нові випадки на 100 тисяч населення. Це буде більш зрозуміло для наших громадян”, – прокоментував нові зміни глава міністерства.

Нагадаємо, що до цього Міністерство охорони здоров’я України внесло Київ до переліку міст так званої «зеленої зони» в контексті заходів щодо посилення карантину.

Нові правила адаптивного карантину запрацювали в Україні від 1 серпня. Зміни в статусі тієї чи іншої області буде грунтуватися на рішенні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
18 Вересня 2020 року - 13:40
У державному бюджеті не вистачає коштів на своєчасні надбавки
18 Вересня 2020 року - 11:16
З початку пандемії COVID-19 інфекція була виявлена...
18 Вересня 2020 року - 8:20
Посилки, рекомендаційні листи, документи та інші послуги...
18 Вересня 2020 року - 7:16
Фахівці замінили 238,65 км тепломереж