Світовий банк дасть гроші на відновлення Бейрута

Поділитися:

Світовий банк готовий допомогти Лівану в зборі коштів і проведенні експертизи втрат від вибуху в порту Бейрута. Організація також надасть допомогу в розробці плану оновлення міста.

У Світовому банку сказали, що з огляду на досвід країн світу, організація готова надати свою допомогу по швидкій оцінці збитків та розробці плану по реконструкції, згідно зі світовим стандартам.

Також представники Світового банку готові співпрацювати з Ліваном з метою мобілізації державної і приватної фінансової підтримки для реконструкції.

Нагадаємо, 4 серпня 2020 року в столиці Лівану стався жахливий вибух, в ході якого був повністю зруйнований місцевий порт Бейрут. Як прокоментував генеральний директор Служби загальної безпеки генерал-майор Аббас Ібрагім, інцидент стався через наявність вибухівки в одному з приміщень порту, який вибухнув з невідомих причин.

Варто також відзначити, що російський слід вже виявлений у вибуху в Бейруті. Судно, яке могло викликати вибух в ліванській столиці, належало громадянину Росії. Серед його екіпажу були українці.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
18 Вересня 2020 року - 19:28
В рамках діджиталізаціі в Пенсійному фонді розробили мобільний додаток для...
18 Вересня 2020 року - 13:40
У державному бюджеті не вистачає коштів на своєчасні надбавки
18 Вересня 2020 року - 11:16
З початку пандемії COVID-19 інфекція була виявлена...
18 Вересня 2020 року - 8:20
Посилки, рекомендаційні листи, документи та інші послуги...