Під Одесою знайшли 10 тис. тонн аміачної селітри

Поділитися:

У порту “Південний” (причал № 1 і 2) зберігається 9,6 тисячі тонн аміачної селітри. Однак зберігання сировини проводиться згідно з усіма технологічними нормами і стандартами.

В Адміністрації порту Південний повідомили, що селітра знаходиться в біг-бегах. Це означає, що вона не є вибухонебезпечною, що вже гарантує дотримання всіх технологічних норм.

Перевалка такого вантажу здійснюється згідно міжнародним морським правилом перевезення небезпечних вантажів. Іншими словами, небезпеки вибуху немає.

Нагадаємо, 4 серпня 2020 року в столиці Лівану стався жахливий вибух, в ході якого був повністю зруйнований місцевий порт Бейрут. Про це повідомляє ряд місцевих ЗМІ, а також очевидці події в своїх соціальних мережах.

Як прокоментував генеральний директор Служби загальної безпеки генерал-майор Аббас Ібрагім, інцидент стався через наявність вибухівки в одному з приміщень порту, який був підірваний протягом невідомі причини.

Ми також повідомляли, що під час вибуху в Бейруті вже був виявлений російський слід. Судно, яке могло викликати вибух в ліванській столиці, належало громадянину Росії. Серед його екіпажу були українці.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
18 Вересня 2020 року - 13:40
У державному бюджеті не вистачає коштів на своєчасні надбавки
18 Вересня 2020 року - 11:16
З початку пандемії COVID-19 інфекція була виявлена...
18 Вересня 2020 року - 8:20
Посилки, рекомендаційні листи, документи та інші послуги...
18 Вересня 2020 року - 7:16
Фахівці замінили 238,65 км тепломереж