Пенсійний фонд оцифрував 900 тисяч пенсійних справ з 11 мільйонів

Поділитися:

У Пенсійному фонді України повідомляють, що оцифрували 900 тисяч паперових пенсійних справ. Загальна цифра становить 11 мільйонів, роботи планується завершити до 2024 року.

«Роботу з оцифрування архівів запущено в усіх головних управліннях ПФУ і станом на п’яте серпня оцифровано 915 тис. справ» – повідомили в Пенсійному фонді журналістам.

Також запроваджено електронний сервіс «Пенсійний фонд» у вигляді додатку для мобільних і планшетів. Там можна буде отримати доступ до історії нарахувань, залишити заяву на перерахунок пенсії, подивитися страховий стаж і всі деталі по своїй пенсійній справі.

Станом на 1 січня 2020 року в Україні налічується понад 11 мільйонів пенсіонерів.

Нагадаємо, в українському парламенті прийняли закон, який передбачає однаковий розмір пенсії та соціальної допомоги тим сім’я, члени яких трагічно загинули під час оборони країни на сході територій. Про це повідомляє прес-служба Кабміну за підсумками останнього засідання.

Також в Міністерстві соціальної політики України посилили правила отримання пенсій, а також провели перерахунок нових розмірів пенсійних виплат. Про це повідомляє пресслужба відомства.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
18 Вересня 2020 року - 20:36
Для цього не потрібно нікуди йти, а також подавати запити...
18 Вересня 2020 року - 19:28
В рамках діджиталізаціі в Пенсійному фонді розробили мобільний додаток для...
18 Вересня 2020 року - 13:40
У державному бюджеті не вистачає коштів на своєчасні надбавки
18 Вересня 2020 року - 11:16
З початку пандемії COVID-19 інфекція була виявлена...