МОЗ хоче збільшити кількість тестувань на коронавірус

Поділитися:

У Міністерстві охорони здоров’я України знову заговорили про збільшення тестування громадян на наявність коронавірусу. З відповідною ініціативою відомство збирається звернутися до уряду в понеділок, 10 серпня, повідомляє прес-служба міністерства.

Вказується, що в планах МОЗ – збільшення кількості тестів мінімум на третину. За попередньою інформацією, мова йде про співвідношення кількості тестування на кожні сто тисяч чоловік.

Як вказав глава міністерства в рамках свого останнього публічного брифінгу, якщо раніше в Україні на кожні сто тисяч припадало по 24 тести, то в подальшому ця кількість збільшиться до 32 і вище.

“Нам важливо максимально виявляти хворих коронавірусною хворобою, володіти реальною статистикою щодо того, що у нас відбувається в країні та швидко на це реагувати”, – заявив глава МОЗ.

Нагадаємо, що з 1 серпня в країні почали діяти нові правила адаптивного карантину. Всі регіони були розділені на чотири зони.

Міністерстві охорони здоров’я України внесло Київ до переліку міст так званої «зеленої зони» в контексті заходів щодо посилення карантину, хоча деякі експерти співвіднесли столицю до жовтого рівню кольору.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
22 Вересня 2020 року - 9:59
Нововведення повинні впорядкувати господарську діяльність і збереження природних ресурсів
22 Вересня 2020 року - 9:18
Кількість жінок в цьому секторі зросла на...
21 Вересня 2020 року - 23:04
У ній беруть участь QR-коди, які дають шахраям можливість обікрасти...
21 Вересня 2020 року - 22:57
Споживачі газу поскаржилися в НКРЕКП з приводу незаконного нарахування “температурних...