Купівля громадянства під час карантину стала популярною інвестицією

Поділитися:

«Громадянство за інвестиції» — саме це укладено в абревіатурі CIP, яка за останній час стала популярною у всьому світі. Сфера, що стрімко розвивається — це одна з можливостей диверсифікації портфеля для багатих людей. Разом з тим це ще й можливість отримати новий «чистий» паспорт та переваги громадянина іншої країни.

За статистикою, програмою CIP користуються люди, чиї статки починаються з 2 млн доларів. Головний мотив — свобода пересування та відсутність умовностей. Також свою роль відіграють і такі фактори, як освіта для дітей, громадянські свободи, кращі умови життя.

Останнім часом громадянство за інвестиції стало своєрідним планом «Б» на випадок локдауна — приблизно такого, який принесла з собою пандемія коронавірусу. Популярними країнами для CIP вважають Чорногорію і Кіпр — кількість заявок в цих двох країнах за останні півроку зросла на 142 і 75% відповідно. Також в списку є Мальта — невелика острівна держава в Європі.

Якщо говорити про інших континентах, то попитом користуються Нова Зеландія та Австралія, США. Важливо, що для цих країн інвестиційне громадянство можливо тільки для сімей з високим рівнем прибутку — такі умови, що виставляються країнами.

Довідка: вперше програма CIP з’явилася в 1984 році, свої умови виставили острови Сент-Кітс та Невіс (Карибський басейн). Пізніше програми інвестиційного громадянства з’явилися в Австрії, на Кіпрі та на Мальті, Антигуа і Барбуді, в Туреччині та Молдові, на Домінікані та в Греції. Правила можуть бути різними, але найчастіше від претендентів вимагають створення на місцевому рівні нових робочих місць (відкриття бізнесу) або ж проживання в країні (певний термін).

Раніше повідомлялося про плани ВРУ узаконити для українців подвійне громадянство.

А на Кіпрі думають про те, як посилити умови програми CIP. Йдеться про внесення додаткових 150 тис. євро під час подачі документів за програмою інвестиційного громадянства.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
18 Вересня 2020 року - 20:36
Для цього не потрібно нікуди йти, а також подавати запити...
18 Вересня 2020 року - 19:28
В рамках діджиталізаціі в Пенсійному фонді розробили мобільний додаток для...
18 Вересня 2020 року - 13:40
У державному бюджеті не вистачає коштів на своєчасні надбавки
18 Вересня 2020 року - 11:16
З початку пандемії COVID-19 інфекція була виявлена...