У Білорусі тривають протести: Тіхановська звернулася до народу (Відео)

Поділитися:

У столиці Білорусі тривають протести з приводу виборів в країні. Масові страйки можуть негативно відобразитися на роботі компаній, так як ситуацією справ у столиці можуть скористатися конкуренти.

За словами президента Олександра Лукашенка, в першу чергу це стосується росіян і канадців. Він стверджує, що представники компаній цих країн швидко поставлять все з ніг на голову. Особливо зараз, коли економіка починає тільки оговтуватися від пандемії, всі країни ведуть боротьбу за ринок збуту. І якщо Республіка Білорусь зупиниться зараз, то вже ніколи не підніме своє виробництво.

У свою чергу, його опонент Світлана Тіхановська закликала мерів білоруських міст організувати мирні протести 15 і 16 серпня 2020 року.

У своєму відеозверненні вона подякувала тим, хто голосував за неї і стверджує, що таких людей – більшість. При цьому Тіхановська каже, що є документи, які підтверджують її слова. Вона акцентує увагу на тому, що її підтримали близько 70 відсотків населення.

“Свою незгоду народ висловив в мирній і законній формі, але цей “мирний вихід перетворили в криваву бійню””, – говорить вона.

Нещодавно ми писали про те, що в Білорусі вже четверту добу відбуваються акції протесту з боку незгодних з підсумками останніх президентських виборів. Тоді першість в голосуванні здобув чинний глава країни Олександр Лукашенко, який перебуває на посаді президента вже більше двадцяти років.

Також ми повідомляли, що Центральна виборча комісія відмовила колишньому главі Белгазпромбанка Віктору Бабарика в реєстрації кандидатом в президенти Білорусі.

 

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
25 Вересня 2020 року - 22:58
Уряд виплатив 67 млн ​​гривень
25 Вересня 2020 року - 22:29
Глава відомства розповіла про новий законопроект
25 Вересня 2020 року - 19:59
У відомстві зазначили, що таке рішення призведе до поліпшення розміру...
25 Вересня 2020 року - 18:58
50 країн все ще залишаються в "червоному" списку