У столиці побудують «перехоплюючі» парковки

Поділитися:

У столиці України (Київ) облаштують перехоплюючі паркувальні місця біля шести станцій метро. Першу таку парковку вже зробили біля метро “Видубичі” і вона працює в тестовому режимі.

На даний момент поставити своє авто на такій парковці – безкоштовне задоволення. Вона розрахована на 193 місця. Сьогодні на паркувальному майданчику свої машини залишають близько 120-140 водіїв, – кажуть в Київській міській державній адміністрації

Незабаром такі парковки з’являться на під’їзді до міста в п’яти пунктах: Ірпінський – біля станції “Академмістечко”, Житомирський – біля метро “Святошин”, Одеський – біля метро “Видубичі” і “Іподром”, Бориспільський – біля станції метро “Червоний хутір”. Також облаштують парковку в Гостомельському напрямку – біля станції “Сирець”.

В цілому, на таких “зупинках” можна буде розмістити понад 980 машин.

Раніше ми писали про те, що в Києві звільнено з посади директора Комунального підприємства «Київтранспарксервіс» Олександр Німас. Відповідне розпорядження міського голови №169 від 20 березня 2020 року розміщено на сайті Київської міської державної адміністрації в середу, 25 березня.

Також ми повідомляли, що за підсумками липня місяця державний бюджет України наповнився на 1,5 мільйона гривень за рахунок стягнення штрафів з порушників правил парковки.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
18 Вересня 2020 року - 13:40
У державному бюджеті не вистачає коштів на своєчасні надбавки
18 Вересня 2020 року - 11:16
З початку пандемії COVID-19 інфекція була виявлена...
18 Вересня 2020 року - 8:20
Посилки, рекомендаційні листи, документи та інші послуги...
18 Вересня 2020 року - 7:16
Фахівці замінили 238,65 км тепломереж