В «Укрзалізниці» не можуть визначиться з новим керівництвом

Поділитися:

У державній компанії «Укрзалізниця” відбулася зміна керівництва. За попередньою інформацією одного з колишніх топ-менеджерів компанії, на пост керівника був обраний Володимир Жмака.

Відзначимо, що дана інформація надійшла з боку екс-директора з розвитку бізнесу “Укрзалізниці”, який написав відповідну публікацію на своїй сторінці в Facebook.

У повідомленні йдеться про те, що за підсумками голосування членів наглядової ради новим керівником компанії став Володимир Жмака.

Також вказується, що в рамках голосування члени ради не прийшли до єдиної думки. Зокрема, 6 членів ради проголосували “за” кандидатуру Жмака, а один з чиновників (Крістіан Кун) утримався від голосування.

Відзначимо, що раніше новий глава «Укразалізниці” вже займав керівну посаду, будучи радником президента компанії “Київстар” – з 1997 по 2010 рік.

З 2011 року він продовжив свою кар’єру в стінах акціонерного товариства “ТНК-ВР Коммерс”, ставши керівником підприємства.

Нагадаємо, що незабаром державну компанію «Укроборонпром» також чекають великі зміни: зміниться, як керівництво підприємства, так і сама назва концерну.

У Кабміні заявили, що компанія більше не може працювати в поточному вигляді, адже не приносить того рівня доходу і користі, який міг би бути в разі належності підприємства до державної форми управління.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
20 Вересня 2020 року - 14:31
За перші півроку 2020 року патрульні розглянули...
20 Вересня 2020 року - 13:48
З початку пандемії COVID-19, в Україні інфекцію...
20 Вересня 2020 року - 10:19
Температура повітря підніметься майже до 30 градусів...
20 Вересня 2020 року - 8:43
Такий сплеск відбувся через невраховані раніше випадків...