В Україні подорожчав телефонний зв’язок

Поділитися:

В Україні продовжують зростати ціни. Цього разу — на телефонний та телефаксний зв’язок. За шість місяців поточного року в порівнянні з аналогічним періодом 2019 тарифи виросли на більш ніж 13%. Про це повідомили в Держстаті.

Також відомо і те, що вже в липні вартість телефонного зв’язку зросла відносно червневих тарифів. Підвищення склало не так вже й багато — всього 0,6%, проте тенденція на підвищення зберігається. А в річному вираженні тарифи стали більше на 13,1%.

Точно також підвищення цін можна спостерігати в самих різних сегментах українського виробництва, торгівлі, економіки. Зокрема, продукти дорожчають весь час — тільки за півроку з початку 2020 зросли ціни на яйця та яловичину — вони стали дорожче на 5%.

А ось підвищення цін на молочну та кисломолочну, борошняну продукцію загальмувалося через введення карантину. А є й такі продукти, які подешевшали в порівнянні з торішніми цінами — наприклад, оливкова олія та кава (мелена та в зернах).

Раніше повідомлялося про зростання цін на заміську нерухомість в Україні. Експерти відзначають, що зростання помітне, становить близько 7%.

Також ми писали про те, що Україна буде постачати продукти харчування до Китаю. Така співпраця можлива відразу з кількох причин: висока якість та прийнятні ціни на курятину, бобові, ягоди та фрукти.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
17 Вересня 2020 року - 23:05
Таке рішення прийнято через велику кількість порушників правил дорожнього руху.
17 Вересня 2020 року - 21:04
Понад 600 процедур державних закупівель були проведені з чотирма компаніями.
17 Вересня 2020 року - 20:08
Зокрема, президент повідомив про те, що покарання за це буде...
конференция
17 Вересня 2020 року - 18:17
Друзі! Ми знаємо, що ви всі дуже скучили за живим...