Українці активно переводять гроші російським родичам

Поділитися:

Українців найбільше балують грошима з Італії та США. Найбільші суми і загальна цифра найбільше в заробітчан з США, а самі українці найбільше переказують грошей в Росію. Статистику надав Національний банк України.

Відзначається, що обсяг грошових коштів по міжнародних переказів впав через карантин скоротився в період карантину, але все ж залишився на високому рівні. Загальна сума переказів в Україну склав $5,36 млрд в перерахунку. При цьому перекладів стало більше влітку, загальна сума — 856 млн доларів.

З України ж вислали за все 264 млн доларів. Країни-лідери по одержувачам: Росія, Грузія, Азербайджан, Туреччина і Польща.

Нагадаємо, в Національному банку України ввели нову монету номіналом в десять гривень, яка за своєю стилістикою присвячена Повітряним силам Збройних Сил України. Про це повідомляє прес-служба Національного банку.

Також на 2020 рік Національний банк України знизив свої очікування щодо зростання державного боргу. У звіті за липень Нацбанк змінив очікування в бік погіршення до 62 відсотка валового внутрішнього продукту (ВВП).

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
25 Вересня 2020 року - 19:59
У відомстві зазначили, що таке рішення призведе до поліпшення розміру...
25 Вересня 2020 року - 18:58
50 країн все ще залишаються в "червоному" списку
25 Вересня 2020 року - 18:29
Закон набрав чинності з 25 вересня
25 Вересня 2020 року - 14:17
За незаконне заволодіння автотранспорту будуть саджати у...