У Саакашвілі пропонують нові правила ввезення авто

Поділитися:

В Офісі простих рішень і результатів (ОПРР) збираються змінити автомобільне законодавство. Фахівці презентували свою концепцію змін, де виключили з процесу розмитнення брокерів. ОПРР реформував законодавств в цьому напрямку зменшивши кількість структурних підрозділів. Тепер, з ініціативи експертів, за розмитнення відповідатимуть тільки митниця і співробітники прикордонної служби.

Крім цього, для оформлення воза автомобіля на іноземних номерах зараз потрібно зібрати близько 26 різних документів, в ОПРР пропонують залишити тільки 2 з них – транспортний документ товару і інвойс.

Також, ОПРР пропонує виключити прив’язку до вартості автомобіля при його розмитненні, а ще знизити людський фактор до мінімуму, щоб уникнути корупції на місцях.

Нагадаємо, що політики в Раді змагаються в популізмі – вносять законопроекти на підтримку евробляхерів. Але поліція все одно може штрафувати власників авто на іноземній реєстрації.

Раніше повідомлялося, що моторне страхове бюро України (МТСБУ) провело аудит за підсумками якого визначило нову схему шахрайства за частиною реєстрації ДТП. Йдеться про шахрайство при оформленні дорожньо-транспортних пригод на полях Угорщини, як повідомляє прес-служба відомства.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
17 Вересня 2020 року - 21:04
Понад 600 процедур державних закупівель були проведені з чотирма компаніями.
17 Вересня 2020 року - 20:08
Зокрема, президент повідомив про те, що покарання за це буде...
конференция
17 Вересня 2020 року - 18:17
Друзі! Ми знаємо, що ви всі дуже скучили за живим...
17 Вересня 2020 року - 17:57
У деяких галузях зростання за другу половину літа поточного року...