У мережу включили третій енергоблок Рівненської АЕС

Поділитися:

21 травня третій енергоблок Рівненської АЕС був переведений в резерв у зв’язку з обмеженнями ДП «НАЕК« Енергоатом», а вчора його знову підключили до мережі. Блок був в резерві більше 2х місяців.

На даний момент підвищується потужність енергоблоку за запланованим графіком. По роботі персоналу, обладнання, протоколам, а також екологічної та радіаційної ситуації на місцевості зауважень немає.

Нагадаємо, режим роботи об’єднаної енергетичної системи (ОЕС) визначається, виходячи з балансу виробництва та споживання потужності, ремонтів електромереж і генеруючого обладнання, а також можливості ліквідації аварійних ситуацій, в разі відключення генеруючого обладнання на електростанціях і магістральних ліній електропередачі.

У понеділок, 18 травня, реактори Рівненської АЕС тимчасово припинили роботу: відключився енергоблок №1. Про це повідомляє прес-служба компанії «Енергоатом».

Відзначається, що технічна неполадка сталася рано вранці, приблизно о 07:52. Головною причиною такого стану справ стала автоматика блоків, яка механічно включила свій захист і від’єднала один з енергоблоків від харчування.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
25 Вересня 2020 року - 14:17
За незаконне заволодіння автотранспорту будуть саджати у...
25 Вересня 2020 року - 13:14
Всього порушення затягнули на 735 млн гривень грошового штрафу
25 Вересня 2020 року - 11:18
На розвиток бізнесу в 2021 році розраховують...
25 Вересня 2020 року - 9:40
За добу загинуло 70 українців