Ціна на паливо зростає

Поділитися:

Впровадження мит на дизельне паливо призвело до того, що підвищилися ціни на паливо всіх категорій.

В “Нафтогазовій асоціації України” проінформували, що для української держави впровадження мит нічого доброго не принесло. На відсоток мит були підняті розцінки на дизпаливо і зріджений газ всіма постачальниками цих видів палива. У підсумку всі споживачі заплатили більше грошей на покупку цих видів палива.

У структурі пояснили, що ніяких масштабних питань диверсифікації впровадження мит на протязі року не вирішили. На цей відсоток підвищилася вартість для покупця.

Нещодавно ми повідомляли, що зараз створені ідеальні умови для вітчизняних цементних заводів: є мито для імпортерів, є ексклюзивний доступ до сировини, є також важливі замовлення від держави, такі як державний проект «Велике будівництво». Однак галузь не розвивається. У минулому році тодішній міністр інфраструктури зазначив, що за три місяці цемент в Україні став дорожчим як мінімум на третину, відразу після введення антидемпінгових мит.

Також ми писали матеріал про те, що з моменту введення антидемпінгових мит на ввезення портландцементу і клікера в Україні пройшло більше року. Розмір цих зборів різний. Зокрема, для Росії – 114,95 відсотка; 57,03 відсотка – для Білорусі; 94,46 відсотка – для поставок з Республіки Молдова.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
20 Вересня 2020 року - 8:43
Такий сплеск відбувся через невраховані раніше випадків...
20 Вересня 2020 року - 7:17
На першому місці в антирейтингу - США
19 Вересня 2020 року - 21:29
Україна опинилася на межі "зеленої" зони з результатом 99,8 випадки
19 Вересня 2020 року - 16:32
Найбільше в Україні готові платити представникам сфери IT.