США і Німеччина зійшлися у боротьбі за «Північний потік-2»

Поділитися:

Німецький уряд побоюється нових санкцій від США з приводу російського газопроводу «Північний потік – 2». Німеччина вважає, що вони торкнуться не тільки німецькі приватні компанії, але і державні підприємства, пов’язані з будівництвом і обслуговуванням проекту. Така ситуація загрожує зробити з політичних союзників по НАТО конфліктуючі на державному рівні країни.

Frankfurter Allgemeine Zeitung оприлюднив внутрішній документ міністерства економіки ФРН, де вказано, що законопроект Вашингтона «може пов’язати технічні дії державних відомств із завершенням будівництва або введенням в експлуатацію газопроводу».

Якщо санкції будуть спрямовані і проти відомств дружніх урядів або проти самих урядів, то це стане нововведенням“, – зазначено в документі.

Нагадаємо, що Російська Федерація в особі Газпрому має намір закінчити свій стратегічно-економічний проект «Північний Потік-2» вже до кінця поточного 2020 року. Про це повідомляє інвестиційна компанія Sova Capital в рамках свого прес-релізу.

В інформації компанії значиться, що недавно підприємство провело телефонну конференцію з «Газпромом», де останній в черговий раз підтвердив свої плани з приводу реалізації та експлуатації газопроводу.

Раніше повідомлялося, що представники Євросоюзу пропонують продовжити санкції проти Росії через окупацію Криму. Уже в середу, 10 червня, відбудуться збори, на якому посли ЄС ухвалять позитивне рішення з приводу продовження санкцій ще на рік.

 

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
18 Вересня 2020 року - 13:40
У державному бюджеті не вистачає коштів на своєчасні надбавки
18 Вересня 2020 року - 11:16
З початку пандемії COVID-19 інфекція була виявлена...
18 Вересня 2020 року - 8:20
Посилки, рекомендаційні листи, документи та інші послуги...
18 Вересня 2020 року - 7:16
Фахівці замінили 238,65 км тепломереж