Прокуратура знову заарештувала «Мотор-Січ»

Поділитися:

У п’ятницю, 6 серпня, Генеральна прокуратура України заарештувала акції і активи компанії «Мотор-Січ», звинувативши підприємство в здійсненні державної зради. Про це повідомляє президент групи DСН Олександр Ярославський в своєму зверненні до президента України Володимира Зеленського.

За словами чиновника, таке рішення прокуратура ухвалила відразу після інформації про те, що компанія разом зі своїми китайськими партнерами вирішила звернутися в АМКУ.

Після цього підприємство отримало звинувачення в державній зраді. Сам керівник DСН вважає, що зараз влада просто намагається ставити палиці в колеса, що йде проти інтересів компанії та її азіатських інвесторів.

Це, в свою чергу, загрожує міжнародним скандалом з боку Китаю, який готовий відстоювати свою позицію в міжнародних судах.

“Від імені DCH і наших китайських партнерів прошу пана Президента втрутитися в ситуацію. Сподіваюся, що завдяки політичній волі влади буде прийнято рішення, яке збереже Мотор Cіч для України”, – йдеться в заяві чиновника.

Нагадаємо, що нещодавно відразу дві китайських компаній придбали акції підприємства «Мотор Січ». У компанії повідомили про продаж майже половини своїх активів.

Тим часом, Антимонопольний комітет України має намір організувати перевірку щодо продажу українського підприємства, яке займається ремонтом авіаційного транспорту – «Мотор Січ» на предмет відповідності правилам конкурентного законодавства при здійсненні угоди.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
18 Вересня 2020 року - 20:36
Для цього не потрібно нікуди йти, а також подавати запити...
18 Вересня 2020 року - 19:28
В рамках діджиталізаціі в Пенсійному фонді розробили мобільний додаток для...
18 Вересня 2020 року - 13:40
У державному бюджеті не вистачає коштів на своєчасні надбавки
18 Вересня 2020 року - 11:16
З початку пандемії COVID-19 інфекція була виявлена...