Працюючим пенсіонерам перерахують пенсії

Поділитися:

Рівень пенсії для кожного пенсіонера визначається індивідуально, з огляду на його страховий стаж і зарплату, з якої були сплачені податки.

Законодавство України передбачає, що пенсійні виплати виплачуються, не враховуючи заробітню плату, крім особливих випадків, які прописані в законах. Тобто, після призначення пенсії, кожен має право отримувати соцвиплати і, паралельно, працювати.

Станом на 1 липня 2020 року в країні з 11,2 мільйона пенсіонерів налічувалося 2,7 мільйона – працюють. Кожні 2 роки пенсіонерам, які працювали після виходу на пенсію, проводиться перерахунок, враховуючи набутий, вже після виходу на заслужений відпочинок, страховий стаж і зарплату. Тут вибирається вигідний варіант для перерахунку.

Одна з підстав для перерахунку пенсій – зміна прожиткового мінімуму для тих, хто втратив працездатність. Зазвичай, таке роблять два рази в рік.

Мінімальний розмір пенсійних виплат за віком, доплата за понаднормативний стаж, перераховуються лише непрацюючим пенсійного.

Не так давно ми писали, що українці, які відраховують виплати в накопичувальні пенсійні фонди, можуть позбутися всіх грошей в один момент. Про це заявляють економічні експерти.

Також ми писали, що Пенсійний фонд з 1 липня впровадив сервіс автоматичного призначення пенсій по досягненню необхідного віку. Тепер для її призначення не потрібно додатково звертатися або особисто відвідувати органи Фонду.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
17 Вересня 2020 року - 23:05
Таке рішення прийнято через велику кількість порушників правил дорожнього руху.
17 Вересня 2020 року - 21:04
Понад 600 процедур державних закупівель були проведені з чотирма компаніями.
17 Вересня 2020 року - 20:08
Зокрема, президент повідомив про те, що покарання за це буде...
конференция
17 Вересня 2020 року - 18:17
Друзі! Ми знаємо, що ви всі дуже скучили за живим...