«Нафтогаз» знову прогнозує зростання цін на газ

Поділитися:

У НАК “Нафтогаз” розповіли, що з осені 2020 року вартість газу може істотно вирости. Фахівці прогнозують зростання цін на “блакитне паливо” до 40%.

Але, чи буде зростання ціни таким, чи не буде, важко передбачити, але ми в” Нафтогазі “робимо все для того, щоб наше ціноутворення було максимально прозорим і максимально справедливим“, – відзначають експерти.

Крім цього, багато економістів стверджують, що в останні роки український ринок газу став дешевше через прямого імпортного паритету.

Всі трейдери розуміють, що на ринку існує конкуренція. Ця конкуренція, власне кажучи, і зробила ціну на газ дуже привабливою і дуже низькою “, – заявили в” Нафтогазі “.

Раніше повідомлялося, що незалежний член наглядової ради НАК «Нафтогаз України» буде отримувати не більше 250 тисяч гривень. А якщо точніше, то навіть менше – 5 серпня Кабінет міністрів ухвалив рішення про максимальний розмір місячного винагороди в розмірі 246,8 тис грн.

Винагорода дорівнює 22 середнім зарплатам за видами економічної діяльності, а вона становить 11,22 тис гривень. Такі дані наводить Держстат. У рік на посаді члена наглядової ради «Нафтогазу» можна заробити майже 3 мільйони гривень.

Нагадаємо, що в «Нафтогазі» заявили про початок буріння нової свердловини на Стрілковому родовищі.

Відомо, що проектний дебіт свердловини – 40 тис.м куб. на добу. Так, видобутий газ призначається для безперебійного забезпечення Генічеська та Генічеського району, які пов’язані з магістральної ГТС.

 

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
18 Вересня 2020 року - 20:36
Для цього не потрібно нікуди йти, а також подавати запити...
18 Вересня 2020 року - 19:28
В рамках діджиталізаціі в Пенсійному фонді розробили мобільний додаток для...
18 Вересня 2020 року - 13:40
У державному бюджеті не вистачає коштів на своєчасні надбавки
18 Вересня 2020 року - 11:16
З початку пандемії COVID-19 інфекція була виявлена...