Кадрова війна в «Укренерго» може знеструмити Україну

Поділитися:

Непрозорі кадрові рішення у державному секторі дедалі більше турбують громадян. Не виняток і стратегічне держпідприємство– «НЕК «Укренерго»,  до якого на тлі бурхливих змін енерготарифів прикута особлива увага суспільства.

Втім, це не додає прозорості. Наглядова рада НЕК наразі має лише 5 членів замість семи, з них 4 іноземці. Фінальний етап конкурсу на посаду голови правління НЕК, по суті, проводила під зовнішнім управлінням. І, як заявив уже колишній член наглядової ради Лев Підлісецький, конфіденційний аудиторський звіт KPMG виявив конфлікт інтересів наглядової ради щодо екс-керівника НЕК, Всеволода Ковальчука.

Ситуація дуже заплутана, і плутанину посилили обставини призначення нового керівника: позачергове засідання наглядової ради увечері минулої неділі (!)обрало з 5 претендентів саме одного із заступників Ковальчука, Володимира Кудрицького.

Ці факти лише верхівка айсбергу – «Укренерго» за останні роки охопив справжній «кадровий терор».

У 2016 році директором з управління персоналом НЕК стала Світлана Николенко. За кілька місяців Кудрицького затвердили керівником офісу управління проектами та інвестицій. Визначальним чинником виявилася їх попередня спільна праця в іншій компанії. Але чи так треба приймати рішення, важливі для держави і суспільства?..

100% акцій«Укренерго» належить державі, і бюджет щороку витрачає мільярди на підтримку інфраструктури компанії. Розподіл цих коштів на проекти та інвестиції викликав таке обурення, що власне розслідування провела Служба безпеки України. Зокрема, стан обладнання магістральних ЛЕП і трансформаторних підстанцій виявився критичним, основні фонди зношені більше ніж на 60%. Єдине, що поки дозволяє підтримувати нормальну роботу енергосистеми та, зрештою, економіки України – це висока мотивація і кваліфікація колективу працівників НЕК.

Але з приходом пані Николенко саме виробничий персонал зазнав катастрофічних скорочень – за її розпорядженнями у 2017-2018 роках звільнено близько 3000 осіб або більше третини всіх працівників компанії.

«На 2015 рік НЕК «Укренерго» була повністю укомплектована персоналом, технічний персонал здійснював контроль за виконанням інвестиційних програм. Що маємо на сьогодні? Оперативний та ремонтний персонал скорочений на 50 відсотків! За нормативами, такий персонал змінюють лише у разі повної або часткової автоматизації підстанції. Але в «Укренерго» 90% підстанцій неавтоматизовані, немодернізовані. Це треба робити – і лише потім змінювати склад оперативно-ремонтного персоналу! Нині це робиться хаотично та упереджено, що завдає колосальної шкоди надійності основної енергетичної компанії України», – заявив Генадій Качаленко, головний інженер Центральної енергетичної системи у 2002-2015 роках.

Шалені скорочення виробничого персоналу майже не змінили чисельність штату компанії. Адже пані Николенко від імені НЕК вирішила, що «наше завдання сьогодні – поступова зміна корпоративної культури. Основними цінностями для всіх працівників мають стати ефективність, продуктивність, командна робота, професійний розвиток. Стратегічна ціль – зробити Укренерго одним з найкращих роботодавців України».

Мабуть, саме заради цієї цілі у центральному апараті НЕК швидко зростає кількість «незамінних» менеджерів, економістів, програмістів, бухгалтерів і так далі.

А «на місцях» брак кадрів стає буквально катастрофічним: якщо нікому проводити як слід роботи з обслуговування магістральних ЛЕП і трансформаторних підстанцій, не забаряться аварії. Згадаємо деякі: падіння проміжної опори 750кВ «Західноукраїнська-Альбертіша», автоматичне відключення повітряної лінії 110кВ «Зоря-Азовська» і знеструмлення трансформаторної підстанції 220кВ «Азовська» через помилки персоналу, технологічне порушення на повітряній лінії 330 кВ «Західноукраїнська-Рівне» через падіння проміжної опори. Та й заплановані проекти відверто валяться: зірвано термін будівництва підстанції 500кВ «Кремінська», не введено в експлуатацію ЛЕП 750кВ «ЗАЕС-Каховська», не ведеться обстеження та обслуговування майже 7500 км магістральних ЛЕП 220-750 кВ тощо.

У рамках «оптимізації» працівників відверто примушували до звільнення за згодою сторін і переконували, що тільки тоді вони отримають якусь компенсацію, можливість стати на облік у центрах зайнятості. Насправді і тут незаконна економія обернулася на узаконене марнотратство через десятки судових рішень про компенсації за вимушені прогули. Наприклад, Оболонський райсуд поновив на роботі звільненого в такий спосіб працівника і стягнув з НЕК 282178 грн. середнього заробітку, а також моральну шкоду.

Світлана Николенко хизується запровадженням системи оплати праці з так званою грейдинговою оцінкою посад. Це в кілька разів збільшило доходи центрального апарату і керівництва енергосистем. Так, сама пані директор з управління персоналом отримала за січень 2018 року аванс і зарплату – 345920 і 267655 грн.

А працівники нижчих ланок тримають енергосистему на плаву, надалі рахуючи копійки до зарплати. Втім, грейдингова оцінка не включена ні в колективний договір, ні в Галузеву угоду між Міністерством енергетики, Фондом держмайна і профспілковими організаціями, що прямо порушує порядок визначення умов оплати праці.

Втім, це не єдина проблема пані Ніколенко із законом. Шевченківський суд у Києві тричі переносив торік розгляд справи про несвоєчасну реєстрацію її декларації в НАЗК. Лише після втручання прокурора і загрози примусового приводу до суду, прирівняна до особи, уповноваженої на виконання функцій держави Світлана Євгенівна згадала, що дуже хотіла подати декларацію і, така шкода, не встигла. Суд визнав Ніколенко винною, але сплати штрафу вона цими хованками уникла: адміністративну справу розглядали більш ніж три місяці, і її таки довелося закрити.

Зараз триває конкурс на посаду директора з персоналу «Укренерго», ще менш прозорий, ніж конкурс на керівника компанії. Як повідомляють джерела, умови конкурсу прописані саме під персону Ніколенко, і з огляду на її давні зв’язки з новим головою правління НЕК Володимиром Кудрицьким, результат конкурсу легко передбачити. Є відомості і про те, що Світлана Євгенівна не чекає на формальності та активно готує чергову «оптимізацію» штату– і нові скорочення виробничого персоналу.

Тож правоохоронним і контролюючим органам вже час виконати свої безпосередні обов’язки, аби кадрова вакханалія навколо Об’єднаної енергетичної системи не знеструмила усю Україну.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
18 Вересня 2020 року - 20:36
Для цього не потрібно нікуди йти, а також подавати запити...
18 Вересня 2020 року - 19:28
В рамках діджиталізаціі в Пенсійному фонді розробили мобільний додаток для...
18 Вересня 2020 року - 13:40
У державному бюджеті не вистачає коштів на своєчасні надбавки
18 Вересня 2020 року - 11:16
З початку пандемії COVID-19 інфекція була виявлена...